Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : E0102649912
174
Son 2 ürün
ÖLÇÜ SEÇİNİZ
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gümüş Bakımı ve Kullanımı
 • Yorumlar
 • So CHIC... Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

  Taş : Zirkon
  Renk : Şeffaf
  Kaplama : Rose Gold
  Materyal : 925 Ayar Gümüş 
  Yüzük Ölçüsü : 12-14-16
  Yüzük Çapı : 1,5 cm


  Ürün Özellikleri
  Materyal
  :
  925 Ayar Gümüş
  Taş Rengi
  :
  Şeffaf
  Taş Cinsi
  :
  Zirkon
  Kaplama Renk
  :
  Silver
  Yüzük Ölçüsü
  :
  12,14,16
 • Sochic.com.tr'den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

  Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına "So CHIC Eticaret" yazılmalıdır.
  Adres: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL - TÜRKİYE

  Ayrıntılı bilgi için İade ve Değişim sayfamızı ziyaret
 • Kullanma Talimatı Gümüş ürünlerinizin deterjan, sabun, parfüm,aseton ve diğer kimyasal maddelerle temasından kaçının. Gümüş ürünleriniz karardığı zaman gümüş parlatma bezi veya nemli bir bezle silmenizi öneririz. Ürünlerinizi kullanmadığınız zamanlarda ışıktan uzak, hava almayan kapalı bir kutuda muhafaza ediniz. Taşlı gümüş ürünlerinizin taşlarının düşmemesi için darbelerden uzak tutunuz. Ürünlerinizin yüzeyinin çizilmemesi için koruyunuz. Kararmış ürünlerinizi tekrar ilk günkü parlaklığına getirmenin tek ve sağlıklı yolu SO CHIC... mağazalarına getirerek kaplamasının yenilenmesini sağlamaktır.
 • Sochic.com.tr Sanal Mağaza'da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz

  Bununla birlikte, Sanal Mağaza'dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. 

  Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Sochic.com.tr'ye 15 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.Bildirim için iletişim formu'nu kullanabilirsiniz.

   

  Sochic.com.tr üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemiz ve So CHIC... Mağazalarından değiştirebilirsiniz. Bu işlemler öncesinde mağazalarımızı bilgilendirmemiz adına, değişim yapmak istediğiniz So CHIC... Mağazasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.  

   

  Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.


  Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

  Sochic.com.tr'den onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

  Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

  İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

   

  Shop&Miles Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir.

   

  Shop&Miles Hediye Çeki ile alınan ürünleri Mağazalarımızdan ve sochic.com.tr üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.