Teslimat ve Kargo

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar So CHIC... sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

 

1. Siparişlerinizde, ürün stoklarımızda mevcut ise 24 ile 48 sat içerisinde kargoya verilmektedir. Mağazadan istenilen ürünlerin gönderimi 3-5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. (Yılbaşı Koleksiyonu ürünlerinde yaşanan yoğun satış nedeniyle, siparişlerin kargoya verilişinde gecikmeler yaşanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.)

 

2. Sochic.com.tr'de yapılan alışverişlerin teslimatı genel olarak 2 gün içinde yapılmaktadır. Kargonun operasyonel süreçlerine bağlı olarak siparişlerin teslimatı için Yurtiçi Kargo'nun ön gördüğü süre 3-5 İş günüdür.

  
4. Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ" nü inceleyiniz.
 
3. HAVALE veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.


Naylon Poşet Hakkında Bilgilendirme

“Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği uyarınca perakende satış noktalarında plastik (naylon) poşetlerin ücretsiz temin edilmesi yasaklanmıştır. 01.01.2019 tarihinden itibaren tüm satış noktalarımızda tüketicinin plastik (naylon) poşet talep etmesi halinde plastik (naylon) poşetler 0,25- TL üzerinden ücretlendirecektir. Tüketicinin plastik (naylon) poşet talep etmemesi halinde, ürünler plastik (naylon) poşetsiz olarak şirketimiz tarafından tüketiciye satılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.