İade ve Değişim

Sochic.com.tr Sanal Mağaza'da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz

Bununla birlikte, Sanal Mağaza'dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz. 

Sochic.com.tr üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemiz ve So CHIC... Mağazalarından değiştirebilirsiniz. Bu işlemler öncesinde mağazalarımızı bilgilendirmemiz adına, değişim yapmak istediğiniz So CHIC... Mağazasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.  

Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size Merkez adresimize alıcı kısmına "SO CHIC Eticaret" yazarak, Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. 

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

 

Shop&Miles Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir.

 

Shop&Miles Hediye Çeki ile alınan ürünleri Mağazalarımızdan ve sochic.com.tr üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına "So CHIC Eticaret" yazılmalıdır. 

Adres: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL - TÜRKİYE

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.