Cameo Italiano Gümüş İpli Kolye

Ürün Kodu : 00112371145
1.019
Son 3 ürün
KAPLAMA RENGİ
İP RENGİ
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gümüş Bakımı ve Kullanımı
 • Yorumlar
 • Cameo Italiano Gümüş Kolye  Taş : Deniz Kabuğu 
  Renk : Kahverengi
  Kaplama : Gold
  Materyal : 925 Ayar Gümüş 
  Kolye uzunluğu : 40+5cm
  Taş Ölçüsü: 2x1,5cm


  Deniz Kabuklarına işlenen aşk Cameo İtaliano

  İtalya Napoli Körfezi’nden doğan bir aşk hikayesi…

  Sevdiği kadının olağanüstü güzellğini, ona olan sevgisini deniz kabuklarına işlemesiyle doğan büyüleyici Cameo Italiano…

  Aşk gibi eşsiz ve zarif Cameo İtaliano romantizmin en özel simgelerinden…

   


  Cameo Italiano mücevherleri Türkiye’de ilk kez So CHIC mağazalarında…

   

  So CHIC’ten aşk dolu bir koleksiyon

   

  Deniz kabuklarının, el işçiliği ile mücevhere dönüşmüş hali… Napoli Körfezi’nden gelen bir adam hakkındaki büyüleyici hikâye… Sevdiği kadının olağanüstü güzelliğini ve O’na olan aşkını, bir deniz kabuğu üzerine kazıyarak başladı her şey… Ve artık nesli tükenmekte olan sanatın son icracılarının eserleri Cameo Italiano , So CHIC ayrıcalığı ile sizlerle… Bu eşsiz mücevherleri kullananlar arasında Sophia Loren de yer alıyor.

   

   

  Zarafet, derinlik, sakinlik, huzur ve sonsuzluk… Tüm bu duygular So CHIC için İtalya’da Cameo sanatıyla deniz kabuğundan tasarlanan özel takılarda birleşiyor.

   

  İtalya, Hollanda, İspanya, Almanya, Avusturya gibi Avrupa’nın başlıca ülkelerinin yanı sıra Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya gibi dünyanın farklı ülkelerinde sergilenen el yapımı Cameo sanat tasarımları Türkiye’de ilk kez So CHIC mağazalarında…

   

  Cameo sanatı ile yapılan el işi tasarımlar, denizden çıktığı haliyle görünen deniz kabuğunun üst kısmının başlık şeklinde kesilmesiyle ve kabukların arka beyaz kısmının istenilen figür ortaya çıkana kadar azar azar oyulmasıyla işleniyor. Tek bir makinenin kullanılmadığı sadece tabiat ana ve bir sanatçının eli ile hazırlanan tasarımlar doğallık, sadelik ve zarafeti temsil ediyor.

   

  Dünyada çok az sayıda kişinin kullandığı Cameo tekniğiyle yapılan tasarımlar sonsuzluğu yansıtmasıyla da dikkat çekiyor. So CHIC’in büyüleyici vitrinlerindeki yerini alan Cameo tasarımlar İlkbahar/Yaz sezonunda kadınlara asil bir duruş sunuyor.

   

  So CHIC yeni sezonda takı modasına Cameo tasarımlarıyla ayrı bir soluk getiriyor.


  Ürün Özellikleri
  Materyal
  :
  925 Ayar Gümüş
  Taş Cinsi
  :
  Deniz kabuğu
  Zincir Uzunluğu
  :
  45 cm
  Taş Rengi
  :
  Kahverengi
  Kaplama Renk
  :
  Gold
  Cinsiyet
  :
  Kadın
 • Sochic.com.tr'den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

  Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına "So CHIC Eticaret" yazılmalıdır.
  Adres: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL - TÜRKİYE

  Ayrıntılı bilgi için İade ve Değişim sayfamızı ziyaret
 • Kullanma Talimatı Gümüş ürünlerinizin deterjan, sabun, parfüm,aseton ve diğer kimyasal maddelerle temasından kaçının. Gümüş ürünleriniz karardığı zaman gümüş parlatma bezi veya nemli bir bezle silmenizi öneririz. Ürünlerinizi kullanmadığınız zamanlarda ışıktan uzak, hava almayan kapalı bir kutuda muhafaza ediniz. Taşlı gümüş ürünlerinizin taşlarının düşmemesi için darbelerden uzak tutunuz. Ürünlerinizin yüzeyinin çizilmemesi için koruyunuz. Kararmış ürünlerinizi tekrar ilk günkü parlaklığına getirmenin tek ve sağlıklı yolu SO CHIC... mağazalarına getirerek kaplamasının yenilenmesini sağlamaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.