Toplam 26 ürün görüntüleniyor...
Sıralama seçin
Sırala
GÖRÜNÜM :
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Cameo Italiano mücevherleri Türkiye’de ilk kez So CHIC mağazalarında…

So CHIC’ten aşk dolu bir koleksiyon

Deniz kabuklarının, el işçiliği ile mücevhere dönüşmüş hali… Napoli Körfezi’nden gelen bir adam hakkındaki büyüleyici hikâye… Sevdiği kadının olağanüstü güzelliğini ve O’na olan aşkını, bir deniz kabuğu üzerine kazıyarak başladı her şey… Ve artık nesli tükenmekte olan sanatın son icracılarının eserleri Cameo Italiano , So CHIC ayrıcalığı ile sizlerle… Bu eşsiz mücevherleri kullananlar arasında Sophia Loren de yer alıyor. 

Zarafet, derinlik, sakinlik, huzur ve sonsuzluk… Tüm bu duygular So CHIC için İtalya’da Cameo sanatıyla deniz kabuğundan tasarlanan özel takılarda birleşiyor.

İtalya, Hollanda, İspanya, Almanya, Avusturya gibi Avrupa’nın başlıca ülkelerinin yanı sıra Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya gibi dünyanın farklı ülkelerinde sergilenen el yapımı Cameo sanat tasarımları Türkiye’de ilk kez So CHIC mağazalarında…

Cameo sanatı ile yapılan el işi tasarımlar, denizden çıktığı haliyle görünen deniz kabuğunun üst kısmının başlık şeklinde kesilmesiyle ve kabukların arka beyaz kısmının istenilen figür ortaya çıkana kadar azar azar oyulmasıyla işleniyor. Tek bir makinenin kullanılmadığı sadece tabiat ana ve bir sanatçının eli ile hazırlanan tasarımlar doğallık, sadelik ve zarafeti temsil ediyor.

Dünyada çok az sayıda kişinin kullandığı Cameo tekniğiyle yapılan tasarımlar sonsuzluğu yansıtmasıyla da dikkat çekiyor. So CHIC’in büyüleyici vitrinlerindeki yerini alan Cameo tasarımlar İlkbahar/Yaz sezonunda kadınlara asil bir duruş sunuyor.

So CHIC yeni sezonda takı modasına Cameo tasarımlarıyla ayrı bir soluk getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.