Ay Kuşağı Koleksiyonu Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0725645145
399
Son 1 ürün
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gümüş Bakımı ve Kullanımı
 • Yorumlar
 • So CHIC... Ay Kuşağı Koleksiyonu Gümüş Kolye

  Taş : Oniks
  Kaplama : Rose Gold
  Materyal : 925 Ayar Gümüş


  Gecenin karanlığını, ışıltısıyla parlatan Onix taşının gizemi ile gümüşün asaletini birleştiriyor. Asaletini ve şıklığını karanlığın çekim alanından, ışıltısını ise bir kavis şeklinde karanlığı parçalayan ayın sıra dışı tılsımından alıyor.

  Garanti Bilgisi
  :
  1 Yıl Garanti
  Ürün Özellikleri
  Materyal
  :
  925 Ayar Gümüş
  Taş Cinsi
  :
  Oniks
  Zincir Uzunluğu
  :
  65 cm
  Taş Rengi
  :
  Siyah
  Kaplama Renk
  :
  Rose Gold
  Cinsiyet
  :
  Kadın
  Ürün Etiketleri
 • Sochic.com.tr'den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

  Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına "So CHIC Eticaret" yazılmalıdır.
  Adres: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL - TÜRKİYE

  Ayrıntılı bilgi için İade ve Değişim sayfamızı ziyaret
 • Kullanma Talimatı Gümüş ürünlerinizin deterjan, sabun, parfüm,aseton ve diğer kimyasal maddelerle temasından kaçının. Gümüş ürünleriniz karardığı zaman gümüş parlatma bezi veya nemli bir bezle silmenizi öneririz. Ürünlerinizi kullanmadığınız zamanlarda ışıktan uzak, hava almayan kapalı bir kutuda muhafaza ediniz. Taşlı gümüş ürünlerinizin taşlarının düşmemesi için darbelerden uzak tutunuz. Ürünlerinizin yüzeyinin çizilmemesi için koruyunuz. Kararmış ürünlerinizi tekrar ilk günkü parlaklığına getirmenin tek ve sağlıklı yolu SO CHIC... mağazalarına getirerek kaplamasının yenilenmesini sağlamaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.