150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

KURUMSAL

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

So CHIC...

En son trendleri, geniş ürün yelpazesini en yüksek kalite ile müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

So CHIC... 'in müşteri memnuniyeti anlayışı tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir ve bugüne kadar devam eden başarısının temeli bu ilkedir.

Tüm çalışanlarımızın amacı, bu ilkeye bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Müşteri memnuniyeti anlayışımızı;

Satış öncesinde;ürünlerimizin kalite standardını en üst seviyede tutarak

Satış sonrasında;mağazalarımızda deneyimli satış danışmanlarımız aracılığı ile müşterilerimize, en hoş mağaza ortamında en şık ürünleri sunarak

Satış sonrasında;müşterilerimizden gelen her türlü talep, soru ve eleştirileri en hızlı biçimde cevaplandırıp, ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için değerlendirerek uygulamaktayız

Online alışveriş sitesinden yapmış olduğunuz siparişler hakkında bilgi almak için 0 212 513 68 00 (731-732) No'lu telefonu arayabilir veya eticaret@sochic.com.tr mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Mağazadan yapmış olduğunuz alışverişler ile ilgili bilgi almak için ise alışveriş yaptığınız mağazayı arayabilir veya iletisim@sochic.com.tr mail adresine mail gönderebilirsiniz.

İletişim Sayfası İçin Tıklayınız

GÜVENLİ TESLİMAT
HEDİYE KARTLARI
KREDİ KARTINA TAKSİT