150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

KURUMSAL

GARANTİ VE İADE

Sochic.com.tr'den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

Sochic.com.tr üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında web sitemiz ve So CHIC mağazalarından değiştirebilirsiniz. Bu işlemler öncesinde mağazalarımızı bilgilendirmemiz adına, değişim yapmak istediğiniz So CHIC mağazasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, Merkez adresimize, alıcı kısmına "SO CHIC Eticaret" yazarak, Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

Shop&Miles Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir.

Shop&Miles Hediye Çeki ile alınan ürünleri Mağazalarımızdan ve sochic.com.tr üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Alıcı kısmına "So CHIC Eticaret" yazılmalıdır.
Adres: Molla Fenari Mah. Tavuk Pazarı Mesih Mehmet Paşa Sok. Sezgin İş Merkezi No:6 Çemberlitaş - Fatih İSTANBUL - TÜRKİYE

GÜVENLİ TESLİMAT
HEDİYE KARTLARI
KREDİ KARTINA TAKSİT